Trendy Piękna

Kliniki medycyny estetycznej zyskują na popularności, oferując różnorodne zabiegi, od botoksu po lasery, od liposukcji po lifting twarzy.

Jak usunąć wiotką skórę na ramionach

Jak usunąć wiotką skórę na ramionach

Jeśli chciałbyś pozbyć się wiotkiej skóry na ramionach, możesz zastosować kilka technik. Należą do nich zabiegi z wykorzystaniem częstotliwości radiowej (RF), ruchy złożone oraz napinanie mięśni. Techniki te pomogą Ci usunąć wiotką skórę z ramion i zmniejszyć wygląd starzejącej się skóry.

Z przyjemnością przedstawiamy artykuł, który powstał przy współpracy z beauty.info.pl

Ruchy złożone

Ruchy złożone to świetny sposób na utratę wiotkiej skóry na ramionach. Ćwiczenia te ukierunkowane są na wiele grup mięśniowych jednocześnie. Pomogą też w tonowaniu mięśni ramion. Możesz wykonywać ćwiczenia polegające na wyciskaniu na klatkę piersiową, wyciskaniu na barki i podciąganiu do góry, aby pracować nad wszystkimi mięśniami górnej części ciała. Możesz nawet wykonywać ćwiczenia na mięśnie ramion, by skupić się na tricepsie.

Ruchy złożone są bardziej efektywne niż ćwiczenia izolowane. Na przykład, thruster jest świetnym ćwiczeniem, w którym używasz dwóch hantli na poziomie ramion. Następnie opuszczasz ciężary, przysiadasz i cofasz się do góry. Thruster to świetne ćwiczenie, które wzmocni twoje ramiona, jednocześnie wzmacniając całe ciało.

Zabieg radiofrekwencji (RF)

Zabiegi radiofrekwencji (RF) polegają na wykorzystaniu technologii częstotliwości radiowej do delikatnego podgrzania skóry. Zabieg przeprowadza się na niewielkim obszarze jednorazowo przez 15 minut. Temperatura jest stopniowo zwiększana w ciągu kilku miesięcy. Efekty są długotrwałe, jeśli zabiegi wykonywane są regularnie.

Zabiegi RF nie dają natychmiastowych rezultatów, ale stopniowo napinają skórę w ciągu dwóch do sześciu miesięcy. Proces jest bezbolesny i nie powoduje uszkodzenia zewnętrznych warstw skóry. Jest bezpieczny dla kobiet o ciemnej karnacji i osób o wrażliwej skórze.

Procedurę tę może wykonać chirurg plastyczny z certyfikatem. W porównaniu z liftingiem chirurgicznym, zabieg RF na wiotką skórę na ramionach jest szybszą i mniej inwazyjną opcją. W zależności od obszaru, do naprężenia skóry może być konieczne przeprowadzenie kilku sesji.

Zabieg radiofrekwencji dla wiotkiej skóry na ramionach to skuteczny sposób na zmniejszenie wyglądu starzejącej się skóry na obszarze ramion. Nie wymaga on znieczulenia i może być wykonywany u większości osób. Większość pacjentów doświadcza niewielkiej ilości efektów ubocznych. Zabieg ten może być również stosowany w leczeniu zmarszczek i zwiotczałej skóry.

Zabieg Radiofrekwencji (RF) na wiotką skórę na ramionach to nieinwazyjny zabieg, który wykorzystuje technologię częstotliwości radiowej do podgrzewania skóry. Wykorzystuje ona fale radiowe do stymulowania produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Procedura trwa zwykle od 30 do 90 minut i jest mało lub nie ma bólu. Jest również bezpieczny, więc pacjenci mogą go wykonywać w domu.

Usuwanie luźnej skóry

Niezależnie od tego, czy szukasz liftingu ramion, czy po prostu chcesz ogólnie napiąć luźną skórę, istnieją dostępne dla Ciebie opcje. Jednym z zabiegów jest lifting ramion, który obejmuje niewielkie nacięcie i usunięcie nadmiaru skóry. Obszar ten zostanie ponownie ukształtowany, a wszelkie szwy rozpuszczą się z czasem. Procedura ta wymaga powtarzania zabiegów, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

Luźna skóra na ramionach jest często wynikiem znacznego przyrostu wagi lub starzenia się organizmu. Może być również spowodowana genetyką. Ćwiczenia fizyczne są doskonałym sposobem na ujędrnienie i napięcie mięśni, ale nie wystarczą, aby pozbyć się luźnej skóry na ramionach. Wiele osób czuje się świadomie w swoich ramionach z powodu tego problemu i może to wpłynąć na ich życie.

Inną opcją usunięcia luźnej skóry na ramionach jest zabieg chirurgiczny. Procedura ta może napiąć nadmiar skóry w ramionach i usunąć nadmiar tłuszczu. Operacja może być wykonana przez nacięcie w okolicy pachy. Nie powoduje on znacznego bólu i jest mało inwazyjny.

Napinanie mięśni

Napinanie mięśni w celu usunięcia wiotkiej skóry na ramionach to prosty sposób na to, aby ramiona wyglądały szczuplej i jędrniej. Luźna skóra na ramionach może być krępująca i sprawiać, że czujesz się niepewnie. Napinanie mięśni może pomóc Ci pokazać te ramiona Michelle Obamy.

Wykonując ćwiczenia siłowe, możesz napiąć mięśnie pod pachami i uzyskać bardziej stonowany i jędrny wygląd. Powinieneś celować w swoje tricepsy, które tworzą dwie trzecie ramienia. Możesz wykonywać ćwiczenia wzmacniające te mięśnie w domu lub na siłowni.

Podobne tematy